Atrakcyjne wesele według scenariusza

Organizowanie wesela, chociaż przynosi wiele radości, to z pewnością nie jest zadaniem prostym. Przeciwnie, przypomina raczej duże przedsięwzięcie logistycznie. Nie wystarczy przecież samo tylko zarezerwowanie terminu. Koniecznie trzeba pomyśleć o sali, zorganizowaniu noclegów, przygotowaniu listy gości, cateringu i wielu innych drobiazgach. Niezmiernie ważne są też atrakcje weselne. Zorganizowanie tradycyjnego wesela ze zwykłą orkiestrą to już jednak przeżytek i co bardziej zamożne rodziny decydują się na coś o wiele bardziej efektownego, a do całej ceremonii przygotowuje się już nawet cały scenariusz. Zamiast zwykłej orkiestry można więc zamówić zespół cygański lub zorganizować wesele w stylu operetkowym.

W podobnej konwencji można też zorganizować atrakcje weselne: przystrojenie sali, zaproszenia, miejsce wesela, zabawy podczas imprezy. Z pewnością takie stworzone według nietypowego scenariusza wesele na długo zapadnie w pamięć i nawet po latach będzie się je dobrze wspominać. Przy organizacji wesela koniecznie też trzeba zorganizować catering i przede wszystkim torty weselne. Ten kaloryczny smakołyk powinien być przede wszystkim duży, cukiernie oferują też specjalne, piętrowe torty weselne, na których szczycie umieszcza się cukrowe figurki, które mają przedstawiać parę młodą. Niezmiernie ważne jest też auto do ślubu.
Na tę wyjątkową okazję warto wynająć efektowną limuzynę, ponieważ auto do ślubu coraz częściej nie tylko dowozi parę młodą do kościoła czy na wesele, ale również jest elementem ślubnej sesji zdjęciowej. Wybierając auto do ślubu, dobrze jest też od razu pomyśleć o dekoracji. Kwiaty na masce oraz tablica rejestracyjna z napisem nowożeńcy w takim wypadku to już standard i warto się na te dodatki zdecydować.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.