Jak walczyć o klienta?

biznes

Przedsiębiorstwa z każdej branży walczą zawzięcie o klienta. Wiele z nich stosuje coraz to bardziej agresywne formy kampanii reklamowych. Wszystko po to, aby przekonać do siebie kolejnego klienta.

Tymczasem, niekiedy stare formy promocji są bardziej skuteczne niż te agresywne. Przykładem ciągle skutecznej formy promocji są cukierki z logo firmy. To przemiły gest ze strony przedsiębiorstwa w stronę klienta. Przecież prawie każdy z nas lubi słodycze! Komponując ten element wizerunkowy, warto pamiętać przede wszystkim o tym, żeby słodkość była naprawdę smaczna. Nawet najładniej opakowane cukierki z logo firmy nie zostaną dobrze odebrane, jeśli w środku będzie czaić się niezbyt smaczny dodatek. Większość firm, wybierając cukierki z logo firmy decyduje się na krówki.

To przede wszystkim bardzo smaczny i rozpoznawalny w naszym kraju przysmak. Kolejnym powodem, dla którego wybierane są krówki to fakt, że cukierki te mają stosunkowo długi termin ważności. To kolejna rzecz o której bezwzględnie należy pamiętać! Warto co jakiś czas sprawdzić, czy zamówione przez nas jakiś czas temu cukierki z logo firmy są dalej smaczne. Przecież i one mają swój termin przydatności do spożycia. Chyba nie ma nic gorszego niż wręczyć kontrahentowi cukierki z logo firmy po których ten się pochoruje. Oczywiście, to czarny scenariusz, jednak i takie rzeczy się przecież mogą zdarzyć.

Warto zamawiać zatem tego typu słodkie gadżety hurtowo – żeby ich cena jednostkowa była jak najniższa, a jednak pamiętać o tym, żeby mierzyć siły na zamiary. Lepiej częściej zamówić mniejszą partię niż od razu dużą, która nie zostanie rozdana i zjedzona przez kilka kolejnych lat!

Zobacz: Cukierki z logo firmy | Pyszne-krówki.pl

About the author