Napoje na imprezę targową

napoje z logoDoskonałym pomysłem na zaistnienie w pamięci potencjalnych klientów podczas targów branżowych jest przygotowanie specjalnej edycji napojów, ze specjalnym nadrukiem.
Nietypowa reklama
Już od dawna firmy kuszą potencjalnych klientów czymś więcej, niż tylko merytorycznymi informacjami. Na niektórych stoiskach znajdziemy słodycze reklamowe, na innych częstuje się słonymi przekąskami. Jednak rzadko znajdziemy coś, co pozwoli zaspokoić pragnienie. Odwiedzający chodzą więc podenerwowani, nie mogąc pozbyć się z ust nadmiaru smaków.
Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem są napoje reklamowe z nadrukiem. Jeżeli poczęstujemy nimi odwiedzających nasze stoisko targowe, na pewno o wiele lepiej nas zapamiętają. Można je stosować nie tylko na imprezach targowych, ale również na spotkaniach z klientami, lub po prostu w siedzibie firmy, kiedy pojawiają się w niej interesanci.

Logo na butelce
Napoje z logo na butelce są doskonałym nośnikiem informacji. Można na nich umieścić informacje kontaktowe, a nawet jakąś specjalnie zaprojektowaną grafikę. Najważniejsze jednak jest logo, ponieważ to ono jest nośnikiem treści, który najłatwiej zapada nam w pamięć.
Oferując swoim klientom napoje z nadrukiem reklamowym przełamujemy pewną konwencję. Następuje skrócenie dystansu między klientem, a pracownikiem naszej firmy, którzy oferuje napój. Wprowadza to sporo luzu w kontakcie, co skutkuje o wiele bardziej pozytywnym podejściem klienta. Może się okazać że właśnie taki z pozoru błahy gest przechyli jego sympatię na naszą stronę.

Napoje reklamowe można zamawiać w różnych smakach. Warto jednak pamiętać o tym, żeby zarówno wymowa samego napoju, jak i etykiety, były jak najlepiej dopasowane do zasad identyfikacji kolorystycznej, które obowiązują w firmie.

Zobacz więcej: Napoje reklamowe | Oh-Drink

About the author