Nowy Członek rodziny.

Jeśli w do twojego domu przybędzie nowy członek rodziny potrzebne będą małe zakupy. Każdy noworodek potrzebuje specjalnego łóżeczka, które ,przez pierwsze kilka miesięcy dziecka, powinno być wyposażone w ochraniacze do łóżeczka. Zadbają one o bezpieczeństwo noworodka, nie pozwolą aby brzdąc, w czasie snu, uderzył się w swoją delikatną główkę.

Dziecko potrzebuje również pościeli najwyższej jakości, posiadającą wszystkie niezbędne certyfikaty. Najlepszym rozwiązaniem będzie pościel dziecięca (szwalniasnow.pl – polecamy). Pozwolą one spokojnie przespać, każdą noc, twojemu dziecku. Nie zbędny może okazać się również specjalny kocyk , który pozwoli prawidłowo rozwijać się rączkom i palcom dziecka. Świetnym wyborem będzie kocyk minky, który zapewnia rozwój jak i bezpieczeństwo. Ten kocyk dzięki swojej miłej w dotyku strukturze stanie się ulubieńcem twojej pociechy.

Kocyki minky dostępy w sklepie: Senna Sówka.

Warto pomyśleć także, o ubrankach. Dopóki dziecko nie trzyma główki stabilnie, niezbędne będzie body, czyli ubranie rozpinane z przodu na całej długości. Najlepiej kupić trzy z rękawkami i trzy bez nich. Jeżeli posiadasz samochód niezbędny będzie fotelik. Przewożenie dziecka bez niego jest skrajnie niebezpieczne i nielegalne. Dla niemowlęcia potrzebne będą foteliki przeznaczone dla dzieci o wadze 10, 13 albo 18 kg. Dziecko powinno być przewożone tyłem do kierunku jazdy.

About the author