Prawdziwy baby boom

komórki macierzyste

Dla wielu rodziców oczekiwanie na swoje wymarzone dziecko jest czasem bezcennym. Nie bez kozera czas ten nosi nazwę stanu błogosławionego. Kupowanie wyprawki, wymyślanie imion oraz dokładne planowanie, który bank krwi pępowinowej zostanie wybrany – wszystko to robione jest z niezwykłą starannością. W końcu w grę wchodzi zdrowie i życie potomstwa.

W ostatnim czasie zauważalny jest niezwykły baby boom, co jest chyba efektem niegdysiejszego wyżu demograficznego. Jednak nie tylko wśród zwykłego i prostego ludu na świat przychodzą oczekiwane maleństwa. Rodziny powiększą się także wśród znanych i lubianych gwiazd i gwiazdeczek. Do tych, którym już urodziły się pociechy w ostatnim czasie należy zaliczyć Huberta Urbańskiego. Na świecie zjawiło się czwarte już dziecko, a ma on w szczęśliwym posiadaniu całą trójkę dziewczynek. Póki co nieznana jest jeszcze płeć jego dziecka. Ludzi żyją jeszcze w nieświadomości.  Beckhamowie w te wakacje również zostali rodzicami. Los raczył ich właśnie córeczką, na która oni jak i trzech jej braci długo czekali. Prezenterka, która niedawno wyszła za maż, Magda Mołek urodziła zdrowego synka. Jest to jej pierwsze dziecko, a cała ciąża przebiegła bez komplikacji. Mołek pracowała tak długo jak tylko mogła, jednak rosnący brzuszek przy tak drobnej figurze dawał się jej we znaki. Znanej, aktorskiej parze – Przemysław Sadowskiemu oraz Agnieszce Warchulskiej, urodził się zdrowy i silny chłopczyk. Jaś, ich pierworodny sześciolatek wybrał już dla braciszka imię. W rodzinie zawitał Franio.

W tym roku show biznes powiększy się jeszcze bardziej. Wiele celebrytów dopiero spodziewa się dziecka, które jeszcze w tym roku mają się narodzić. Carla Bruni nie chce znać płci dziecka, ale wszystkie znaki na niebie wskazują, że będzie to córeczka. Jej mąż, prezydent podkreśla, że będzie ona tak piękna jak jego żona, która w czasie ciąży prezentuje się niezwykle pięknie. Lily Allen, świeżo upieczona mężatka na swoim własnym weselu oświadczyła, że zostanie mama, a jej mąż tatą. Hilary Duff ze swoimi fanami podzieliła się radosną nowiną o tym, że zostanie mamą. Zarówno ona jak i jej mąż są tak podekscytowani, że ze szczęścia nie mogą się opamiętać.  Anna Mucha również jest przy nadziei. Na salonach wygląda wręcz oszałamiająco. Można zaryzykować stwierdzeniem, iż ciążą jej służy.  Podobnie promienieje Adam Woronowicz. Jednakże to nie on, ale jego żona jest w ciąży, już po raz trzeci. Jedna aktor po cichu marzy, że tym razem będzie miał synka.

Bycie rodzicem to nie tylko dla gwiazd zupełnie nowy rozdział życia i jedna z najważniejszych jego ról.

Więcej o wyborze banku krwi pępowinowej znajdziecie tutaj.

About the author