Profesjonalnie zorganizowany ślub


Dzień ślubu to wydarzenie niezwykłe dla państwa młodych. Równie mocno przeżywają je rodzina panny i pana młodego. Nic zatem dziwnego, że tak starannie planuje się całą uroczystość i to zazwyczaj już na parę miesięcy wcześniej przed wybranym terminem. Ten pośpiech jest jednak jak najbardziej uzasadniony. W zależności od tego, jak dużo zamierza się zaprosić gości, trzeba zainteresować się wynajęciem odpowiedniej sali, zarezerwowaniem noclegów, skomponowaniem odpowiedniego menu dla gości.
Warto też zastanowić się, jakie powinny być atrakcje weselne. Najczęściej na wesela wynajmuje się kapele, które będą grać popularne piosenki. Można jednak zdecydować się również na dj-a lub profesjonalną kapelę cygańską lub nawet góralską, która podczas wesela zaprezentuje bardziej ambitny zestaw utworów. Ciekawym pomysłem może okazać się też zorganizowanie bardziej tematycznego wesela. Hitem ostatnich lat są chociażby wesela w hippisowskim stylu. Główne atrakcje weselne mogą się wówczas znacznie różnić od tych typowych dla bardziej tradycyjnych wesel. Kwiaty, muzyka lat 50., 60. i 70., ślub na plaży… właściwie w tym wypadku niemal wszystkie chwyty są dozwolone. Warto też zawczasu zastanowić się, jakie powinno być auto do ślubu.
Świetnie sprawdzają się zazwyczaj luksusowe limuzyny. Jeśli jednak planuje się wesele hippisowskie, jako auto do ślubu z pewnością sprawdzi się cadillac lub nawet ładnie przystrojony garbus. Myśląc natomiast o cateringu, zamówić też trzeba okazałe torty ślubne. Cukiernie prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych przepisów, mas i kremów. Przede wszystkim jednak torty ślubne powinny być duże, kilkupiętrowe. Dobrze też, kiedy na ich szczycie zostaną umieszczone cukrowe figurki przedstawiające parę młodą.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.