Reklama – to tylko w sieci

Sieć internet początkowo przyciągała głównie osoby młode i kojarzyła się przede wszystkim z szeroko rozumianą rozrywką. Chociaż dziś również rozrywka odgrywa w sieci ważną rolę, to jednak możliwości internetu coraz częściej zaczęli doceniać również i przedsiębiorcy. Przecież internauci to ich potencjalni klienci, których trzeba tylko odpowiednio zachęcić do korzystania z usług czy do kupowania firmowych produktów. Jak jednak zadbać o skuteczną promocję online? Warto na pewno zdać się na profesjonalistów w tym fachu. Agencja interaktywna to odpowiednik agencji reklamowej, z tą różnicą, że skupia się głównie na działalności online – głownie projektowanie stron Kraków.
Agencja interaktywna oferuje najczęściej projektowanie i prowadzenie stron internetowych oraz sklepów www, często ma też w swojej ofercie profesjonalna obsługa informatyczna (w Krakowie polecamy eurohost.com.pl) . Najczęściej takie usługi informatyczne Kraków sprowadzają się do szkolenia pracowników oraz nadzorowania pracy firmowego sprzętu oraz ewentualnie serwisowania, kiedy pojawi się awaria. Agencja interaktywna zajmuje się też promocją strony. Do różnych odmian reklamy zalicza się rozsyłanie maili promocyjnych, umieszczanie bannerów na popularnych serwisach czy pozycjonowanie. Agencja może również zaoferować bardziej niekonwencjonalne formy promocji, jak np. marketing szeptany. Na czym on polega?
Najczęściej sprowadza się on to publikowania pozytywnych opinii o firmie i jej produktach czy usługach na popularnych forach internetowych lub pod artykułami na różnych serwisach www. Nierzadko taka anonimowa opinia wydaje się bardziej wiarygodna niż efektowna reklama migająca na stronach głównych popularnych portali internetowych lub społecznościowych. W dodatku jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż inwestowanie w pełną promocję online.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.