Twój wyjątkowy styl

elan-1623090_960_720Czasami trudno jest dobrać ubrania i akcesoria odpowiednie dla własnej urody. Przede wszystkim wynika to z braku dystansu i obiektywnej oceny swoich warunków fizycznych. Dużą rolę odgrywają tu zarówno kompleksy, jak i nadmierny optymizm Profesjonalna stylistka może być niezwykle pomocną osobą towarzyszącą w zakupach.

Po pierwsze, ma doświadczenie i jej bystre oko łatwo oceni czy dany ciuch będzie prezentować się dobrze na konkretnej sylwetce, przy konkretnym typie kolorystycznym. Niestety sklepy posługują się wieloma iluzjami, których celem jest podkręcenie sprzedaży, nie zaś doradzanie klientce. Znajdujące się w przymierzalniach lustra mają właściwości wysmuklające, a sztuczne światło zmienia faktyczne odcienie cery i produktu. Czy nie dlatego zabieramy na zakupy przyjaciółki, siostrę albo chłopaka? Oprócz w lustrze, chcemy się przejrzeć także w czyichś oczach.

Tylko zakupy ze stylistką dadzą ci obiektywne spojrzenie na Twój wygląd. Chłopak prawdopodobnie będzie znudzony, przyjaciółka kieruje się własnym gustem, a siostra zawsze uważa, że wyglądasz ładnie. Specjalistka może ci też pomóc nabrać pewności siebie i uwierzyć we własne atuty. Być może boisz się noszenia sukienek, czujesz, że nie masz na to dobrej figury. A to nieprawda! Nie ma złej figury, jest tylko źle dobrane ubranie. Jak najbardziej możesz wyglądać atrakcyjnie i kobieco. Musisz tylko dowiedzieć się jaki krój i kolor ci sprzyja. Co akcentuje kolor twoich oczu i co optycznie wydłuża nogi. Z drugiej strony, stylistka pomaga też zaoszczędzić. Dzięki niej unikniesz nieprzemyślanych zakupów i żaden ciuch nie wyląduje bezużytecznie na dnie szafy. Zdecydowanie zbyt wiele Polek marnuje czas i pieniądze na kupno produktów, które realnie im się nie przydadzą. Nie bądź jedną z nich. Bądź świadoma swojej urody i swojego stylu, przyciągaj cudze spojrzenia.

About the author