Włoska restauracja dla Ciebie

włoska kuchnia

Kraków kojarzy nam się z kolebką polskości. Większość restauracji, które znajdziemy na Rynku Głównym w Mieście Królów odnosi się do naszej kultury i tradycji. Jako mieszkańcy Polski, często czujemy jednak przesyt i chcielibyśmy skosztować czegoś innego, poczuć smak nowej kultury.

Od 25 lat smakami Włoch raczy nas restauracja włoska Da Pietro. Oferowane przez nią dania smakują jak w najlepszej włoskiej trattorii. Kucharz wkłada całe swoje serce i posiadaną wiedzę w to, by wizyta w restauracji była dla nas niezapomnianym przeżyciem.

Klimat prezentowany w Da Pietro powoduje, że bez względu na okazję czujemy się jak w pięciogwiazdkowym hotelu. W tej włoskiej restauracji spotkać możemy się zarówno bez okazji, jak i przy świętowaniu przez nas różnorakich jubileuszy. Właścicieli firm ponadto ucieszy wiadomość, że restauracja proponuje możliwość organizacji konferencji, spotkań biznesowych, oraz szkoleń, które okraszone będą włoskimi przysmakami.

Co jednak zawiera restauracyjne menu?
Jego przepastność sprawia, że wybór jednej tylko potrawy może być problematyczny. W czasie wizyty możemy rozkoszować się zarówno przystawkami, głównymi daniami, ale również deserami i specjalnie dobranymi przez sommeliera winami.
Niech nasze podniebienie poczuje smak smażonych na maśle krewetek lub polędwicy wołowej. Smak zaostrzy się pod wpływem bulionu włoskiego z parmezanowym lanym ciastem, by następnie zakosztować past z najróżniejszymi dodatkami. Na deser wybierzmy tiramisu, lub panna cotte. Rozgrzane zmysły ochłodzimy fantazyjnymi lodami, które również znajdziemy w karcie dań.

Wizyta w restauracji włoskiej Da Pietro to rozkosz dla ciała i ducha. Nie żałujmy czasu i skorzystajmy z tej najlepszej w Polsce restauracji raczącej nas smakiem Włoch w samym centrum Krakowa.

Zobacz więcej: restauracja włoska kraków | Da Pietro

About the author