Woreczki na lawendę i lawendowy susz

lawendaWoreczki na lawendę zawierają w swoim wnętrzu lawendowy susz, który wsypany do kolorowego, estetycznie wyglądającego woreczka zostaje umieszczony na przykład w szafie na ubrania. Piękny aromat unosi się w powietrzu i łączy ze strukturą tkanin. Efekt jest fascynujący. Odzież pachnie lawendą, naturą i świeżością. Woreczki na lawendę można kupić, albo zrobić samemu.

Kolorowe materiały, wstążki i inne dekoracyjne elementy, dają efekty działające na więcej zmysłów. Woreczki na lawendę z zapachem pełnym natury można również zawiesić w samochodzie lub też rozwiesić kilka w jednym pomieszczeniu, aby zapach wypełniał go intensywną, lawendową wonią. To umili spędzanie czasu w tak zmysłowo udekorowanym wnętrzu. Taki słodko pachnący i pięknie wyglądający woreczek może być też doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Darowując komuś jesienią woreczek pełen lawendowej treści, obdarowujemy go również odrobiną prawdziwego lata i wspomnieniem cudnych, ciepłych wieczorów. Lawenda bowiem bardzo mocno przywołuje takie skojarzenia.

Woreczki na lawendę to wspaniała forma przechowywania natury. Ulatniający się z nich zapach jest całkowicie bezpieczny, pozbawiony sztucznych dodatków wzmacniających. Wdychanie lawendy staje się wówczas doznaniem pełnym czystości i naturalności. Sporządzanie woreczków do takich celów to również wspaniała zabawa, w którą można zaangażować całą rodzinę. Lawendowe wspomnienia pozostaną na zawsze pełne rodzinnego ciepła, a lawendowe woreczki zawsze będą się z nim kojarzyć.

Zobacz koniecznie: Woreczki na lawendę | Woreczkowo.pl

About the author