Zadbaj o piękny uśmiech

uśmiech

Każdy z nas pragnie prezentować się atrakcyjnie, dbamy o swoją sylwetkę, uczęszczamy do fryzjera, inwestujemy w odpowiednią odzież. Jednak te wszystkie wysiłki idą na marne w momencie, kiedy nasze zęby wyglądają nieciekawie. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przybywa nam stomatologia estetyczna, która zajmuje się poprawą wyglądu naszego uśmiechu.

Niestety, zabiegi z nią związane nie są refundowane, jednak większość gabinetów w przypadku poważniejszych inwestycji, oferuje nam opłatę w systemie ratalnym. Mamy tutaj całe spektrum usług do wyboru. Kiedy posiadamy martwe zęby, na których pojawiły się przebarwienia, możemy zamontować na płytce licówki, albo koronki – w przypadku dużych ubytków. Natomiast jeśli mamy problemy ze zgryzem, nasze zęby nie są symetryczne lub wystają, wówczas musimy odwiedzić ortodontę. On założy nam aparat na zębach, który po określonym czasie naprawi ich kształt. Stomatologia estetyczna (zobacz również: stomatologia-impla.pl/stomatologia-estetyczna/) oferuje nam także wygładzanie płytki nazębnej oraz jej wybielanie z pomocą specjalistycznego lasera. W każdym mieście znajdziemy obecnie gabinet specjalizujący się w tej dziedzinie dentystyki. Większe miasta będą oferowały wyższe ceny za wybielanie czy licówki, należy się z tym liczyć.

Jeśli chcesz prezentować się nienagannie, przede wszystkim zacznij od swojego uśmiechu. Bowiem nic nas tak nie szpeci, jak nierówne, zszarzałe zęby. Jeśli któraś z tych dolegliwości ciebie dotyczy, powinieneś wybrać się do lekarza, który oferuje zabiegi estetyczne. Takie jak wybielanie, ortodoncja, protetyka.

About the author